Neden Biz

Öz ahşap & RST Grup mimarlık olarak

İnsanlara olumlu etkisi olan, şık ve dayanıklı merdivenler tasarlamayı amaçlayan ÖZ AHŞAP, her proje için öncelikle işverenin hedefleri ve mevcut durumda talep edilen ve gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alır. Ön konsept aşamasından planlama, yapım ve tamamlanma aşamasına kadar olan tüm safhalarda, her projenin tasarımı ve kontrolünde yer alan ofis kurucuları her projenin başarısının takım çalışması ile zenginleştiğine inanarak tüm tasarım fazlarında bu zenginliğe önem verir. Asli olan müşteri memmuniyeti ilkesiyle hareket eder.

Tamamlamış olduğumuz çok sayıdaki projede, mimari, iç mimariyi bir bütün olarak değerlendirerek ÖZ AHŞAP’ın çalışmaları, tasarım, verimlilik esası ve en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.

ÖZ AHŞAP bugüne dek yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarıyla yaklaşık 5000 den fazla ev, iş yeri avm ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN bünyesinde alışılagelmiş ahşap merdiven ve küpeştenin yanı sıra, her türlü mimari, restorasyon, dekorasyon, mevcut projeler üzerinde yerine özel ahşap taşıyıcılı merdiven, duvardan taşıyacılı vb. tasarım ve uygulama projeleri uygulamakta, bunun yanında kontrollük, inşaat ve taahhüt işleri yapılmaktadır.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN, çalışmalarında tasarım ve projelendirmeden montaja kadar olan tüm süreci bünyesinde kontrollü olarak sürdürmektedir. Projeleri çağdaş, akılcı ve gelişen tasarım trendlerini yorumlayarak müşterilerine sunmayı hedefleyen ÖZ AHŞAP MERDİVEN.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN, tasarım ve uygulamalarında müşterilerine her türlü profesyonel çözümleri sunmaktadır.

ÖZ AHŞAP MERDİVEN, iç mimari,mimari tasarım,dekorasyon ve merdiven uygulamaları konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerine anahtar teslim profesyonel hizmet vermektedir.

ÖZ AHŞAP 42 yıllık tecrübesiyle mimari ve iç mimarlık sektörlerinde doğru çözümler üretmek üzerine kendisini konumlandırmış bir tasarım .uygulama ve İçmimarlık şirketidir.

Firmamız 1972 yılından itibaren ahşap merdiven sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Günümüz koşullarında sürekli gelişime inanan firmamız, her konuda her geçen gün geliştirdiği merdiven uygulamalarla daha çok müşteriye hitap etmektedir. Merdiven detayları, size özel tasarımlar ve müşteri memnuniyeti gibi ilkeleri ile Türkiye genelinde geniş bir müşteri portföyünü oluşturmayı başarmıştır.

Yoğun hayatımızda günümüzün 3/1 zamanını geçirdiğimiz evimizin merdivenlerinin ferah ve kullanışlı olması ön planda olmalıdır.Akıllı tasarımlarla merdivenlerinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Piyasadaki stiller ve trendlerden dolayı merdivenleri dekore etmek çoğunlukla bir yarışma haline geliyor ve siz bir profesyonel Firmalarla çalışmak zorundasınız. Merdiven küpeştelerimizi hayatımızın ayrılmaz parçası olarak gördüğümüz çocuklarımızın güvenliğini göz önünde bulundurarak tasarlamamız gerekir.

ÖZ AHŞAP ‘da modern ve çağdaş tasarımları yaşayacaksınız. ÖZ AHŞAP tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin isteklerine ve mekanın kullanışlılığına göre dizayn eder. Merdiven renklerimizi İç mekanların atmosferine uyacak şekilde tasarlamak bizim için bir görev olup, ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize bütün olanakları sunmaktayız.